Proste posiłki gotowane samodzielnie nie spełniają wymogów zbilansowanej diety, ponieważ ciężko jest idealnie dobrać proporcje poszczególnych składników. Ponadto wyliczanie kalorii oraz wartości odżywczych jest zajęciem niezwykle żmudnym. Dlatego warto wypróbować catering codzienny – usługę, do której pełne przekonanie wyrażają osoby fit oraz sportowcy.

Jak przyrządzane są posiłki?

Wszystkie dania są przygotowywane jedynie z starannie wyselekcjonowanych produktów. Dominują najsmaczniejsze warzywa i owoce, a także przyrządza się wykwintne dania mięsne, rybne oraz urozmaicane podwieczorki. Każda potrawa nie tylko wygląda smacznie, ale jest również bardzo apetyczna i bogata w witaminy, które są kluczowe dla odporności oraz prawidłowego funkcjonowania organizmu.

W trakcie przygotowywania posiłków ogromną uwagę przywiązuje się do ścisłego przestrzegania przepisów sanitarnych. Wszystkie produkty, z których przyrządza się potrawy, przechowywane są w optymalnych warunkach chłodniczych. Gotowe posiłki są skrupulatnie porcjowane do szczelnych pudełek, które są przystosowane do podgrzewania w mikrofali. Dzięki temu klient otrzymuje najwyższej jakości dania, które urzekają nie tylko smakiem, ale również nietuzinkową fakturą.

Catering codzienny Poznań dla każdego

Z takiej usługi może skorzystać praktycznie każdy. Firmy cateringowe realizują różnorodne programy dietetyczne, które różnią się zawartością poszczególnych składników pokarmowych oraz stosowanymi produktami. Z myślą o wegetarianach zostały opracowane wysokobiałkowe diety bezmięsne. Z codziennych zestawów można również wyłączyć produkty rybne, a także nabiał. Osoby, u których pojawiają się reakcje alergiczne na gluten lub laktozę, mogą skorzystać z ofert, w których stosuje się bezpieczne dla nich zamienniki żywnościowe.

Cena cateringu codziennego jest tak niska, że każda osoba może sobie pozwolić na zestaw pożywnych i bardzo apetycznych posiłków. Nie warto tracić czasu na samodzielne przyrządzanie dietetycznych potraw. Wystarczy jeden telefon, aby co kilka dni otrzymywać komplet wykwintnych dań z wysokogatunkowych produktów, które zostały zbilansowane pod każdym kątem. Ponadto w czasie trwania umowy każdy klient ma możliwość korzystania z bezpłatnych porad dietetycznych.